wz

O webu a o mě

Vítám Tě na mých stránkách.

Mám mnoho koníčků a rád bych se s Tebou podělil o mé více či méně povedené umění a také o zážitky z cest po různých končinách Čech i světa. 

Fotografie: Od svých mladých let se věnuji fotografování. Když jsem měl svůj první kompaktní foťák zjistil jsem, že fotky z něj nejsou to pravé, a tak jsem si ve svých čtyřiadvaceti pořídil zrcadlovku. Pokrok byl znatelný, a tak jsem šel dál a nyní se věnuji hlavně digitální tvorbě, což pro mé účely - formáty maximálně A4 - je dostačující technika s možností dalšího stupně tvorby, a to úpravou v počítači.

Cestování: Cestování láká snad každého z nás. K myšlence umístit na tyhle stránky nějaký cestopis mě vedla skutečnost, že v roce 2001 jsme s partou podnikli cestu do Norska. Zkušenosti a hlavně obrázky z cesty jsem si nechtěl nechat jen pro sebe, a tak se počet cestopisů postupně rozrůstá, a já doufám, že jich tu do budoucna bude pěkná řádka

Hudba: Tak jako s fotografií, i hudba mě provází o mých dětských let. Začal jsem u ohně s kytarou a dnes se věnuji kytaře trošku víc, zabředl jsem do jiných sfér, než jen folk a stařičkou španělku za 200 Kčs jsem vyměnil za elektrický nástroj. V současnosti působím v kapele Country Dědows se sólovou kytarou.

 V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktuj emailem a rád odpovím na to co budu vědět.   

Honza "Bidlo"  Korec

 

Jsi již zbloudilec na tuhle stránku

Objednávky fotografií, nebo tvoje názory mi pošli na adresu: Korecjan@seznam.cz